Warhammer Inwazja – gra karciana

Świat Warhammera znany jest graczom doskonale z gier role playing, komputerowych, mmo, książek i całego ogromnego imperium produktów. Bardzo lubię książkową opowieść o przygodach krasnoludzkiego zabójcy trolli, Gotreka Gurnissona. Wydana w Polsce gra karciana „Warhammer: Inwazja” to kolejna kusząca propozycja aby zawitać w brutalnym świecie odwiecznej wojny.

Gra jest pojedynkiem dwóch osób, które kontrolują wrogie armie dążą do zniszczenia stolicy przeciwnika. Podstawowe pudełko to instrukcja oraz cztery talie kart odpowiadające czterem rasom zamieszkującym świat Warhammera. Skoro w podstawce dostaliśmy tylko cztery rasy wiadome było, że wkrótce wyjdą rozszerzenia z kolejnymi taliami. Dla nas cenna jest informacja, że dwóch graczy ma do dyspozycji cztery różne talie i może grać do woli, eksperymentując z ułożeniem kart.

Rozgrywka jest dynamiczna oraz wciągająca, co sprawia, że Warhammer: Inwazja nadaje się grania w każdym miejscu i o każdej porze. W internecie znajduje się wiele nowych zasad pozwalających grać większej liczbie osób. Często odbywają się turnieje w „Warhammer: Inwazja” i kto wie, może warto spróbować swoich sił. Wysyłaj oddziały na misję, rozbuduj stolicę i przede wszystkim… zniszcz wroga. Kombinacja kart jakie dobierzesz może pozwolić ci na triumf lub zapewnić totalną porażkę. Pamiętaj jednak, ta walka nigdy się nie kończy!

Deser

[slideshow post_id=”104″]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *